Fotballaga i 2015-sesongen

Balltrening G/J 7

Treningstider: Tysdagar 16:30 – 18:00
Lagleiar: Elise Unander Mjølhus, elise.unander@gmal.com, tlf. 90770746

Trener: Heiko Hauschulz
Trener: Odd Olav Tuntland oddi_tuntland.hotmail.com 41496680


Balltrening G/J 8
Treningstider: Onsdagar 18:00 – 19:30
Lagleiar: Geir Atle Iversen, geir.atle.iversen@marineharvest.com, tlf. 48259496

Trener: Joar Hauge joar_hauge@hotmail.com 97184515
Trener: Harald Ommundsen harald.ommundsen@hjelmeland.kommune.no

Jenter 9
Treningstider: Måndagar 18:00 – 19:30

lagleiar Birger Laugaland birger@hjb.no 98890078
Hovedtrener Ronny Mæland  rmaeland@hotmail.com 93225195

Guttar 9
Treningstider: Måndagar 16:30 – 18:00

Lagleiar Sjur Atle Kleppa sjur@kleppa.com 91648848
Trenar Trond Kjellesvik trond.kjellsevik@marineharvest.com 95902990
Trenar Sveinung Ravnås sveinungr@hotmail.com 41147307

Guttar 10
Treningstider:  Torsdagar 17:30 – 19:00

Lagleiar Øystein Fosse of@jormeland.no 98266197
Hovedtrener Bjørn Olav Dale b-olada@online.no 40474987
Assistenttrener Arild Hovda arildhovda@hotmail.com 916 88 348
Hovudtrener Frode Riskedal

Kampoppsett G10.1 (ekstern lenkje)


Jenter 10.1 og 10.2

Treningstider:  Torsdagar 17:00 – 18:30

Lagleiar Brit Dagrunn Hetlelid kasserar@hjelmelandil.no 97068530
Hovedtrener Per Magne Danielsen per.magne.gabrielsen@marineharvest.com 97705271
Assistenttrener Jarle Mjølhus jarlemjo@online.no 91396158
Assistenttrener Sveinung Ravnås sveinungr@hotmail.com 41147307

Kampoppsett 9.1(ekstern lenkje)

Kampoppsett 9.2(ekstern lenkje)

Guttar 10
Treningstider:  Tirsdagar 16:30 – 18:00 og onsdagar 16:30 – 18:00

Hovedtrener G10.1 Eivind Fjelde eivind.fjeld@marineharvest.com 47757922
Assistenttrener Johannes Hauge johannes@hauge-gartneri.no 902 08 164
Hovedtrener G10.2 Johannes Hauge johannes@hauge-gartneri.no 902 08 164
Assistenttrener Eivind Fjelde eivind.fjeld@marineharvest.com 47757922

Kampoppsett 10.1(ekstern lenkje)

Kampoppsett 10.2(ekstern lenkje)


Jenter 10.1 og 10.2
Treningstider:  Måndagar 18:00 – 19:30

Lagleiar Ann-Cathrin Berge Kleppa cathrin.berge.kleppa@rogfk.no 40439183
Hovedtrener J10.1 Stian Hetlelid stian.hetlelid@marineharvest.com 97035661
Assistenttrener Kenneth Iversen kennethiversen_2003@hotmail.com 40857920

Kampoppsett 10.1(ekstern lenkje)

Lagleiar Ann-Cathrin Berge Kleppa cathrin.berge.kleppa@rogfk.no 40439183
Hovedtrener J10.2 Kenneth Iversen kennethiversen_2003@hotmail.com 40857920
Assistenttrener Stian Hetlelid stian.hetlelid@marineharvest.com 97035661

Kampoppsett 10.2(ekstern lenkje)


Guttar 11
Treningstider:  Torsdagar 18:30 – 20:00

Lagleiar Elin Hovda efhovda@gmail.com 93082993
Hovedtrener Sveinung Ravnås sveinungr@hotmail.com 41147307
Assistenttrener Geir Morten Lie g-morlie@online.no 97676272

Kampoppsett (ekstern lenkje)


Jenter 11
Treningstider:  Tysdagar 15:00 – 16:30 og torsdagar 18:30 – 20:00

Lagleiar Ingvill Hauskevåg Gjertsen ingvillhgjertsen@gmail.com 98283005
Trener Jarle Mjølhus jarlemjo@online.no 91396158

 Kampoppsett (ekstern lenkje) 


Guttar 12
Treningstider:  Måndagar 17:30 – 19:00 og torsdagar 15:30 – 17:00

Lagleiar Unni Fossaa ufossaa@hotmail.com 40439228
Trener Jon Helge Hausken jon.helge.hausken@marineharvest.com 93060844

Kampoppsett (ekstern lenkje)


Jenter 12
Treningstider:  Tysdagar 15:00 – 16:30 og torsdagar 18:30 – 20:00

Lagleiar Anita Rørheim anita.rorheim@gmail.com 48294646
Hovedtrener Vladimir Divjak divjak@online.no 92684689
Assistenttrener Håkon Kyllesø hakon@sofaliv.no 909 76 058

Kampoppsett (ekstern lenkje)


Guttar 14
Treningstider: Tysdagar 18:00 – 19:30 og torsdagar 17:00 – 18:30

Lagleiar Bodil Kvame bodil.kvame@gmail.com 97112475
Trener Rolf Olsen raol-ols@online.no 90776295
Trener John Eirik Svendsen joesv@online.no 91391277

Kampoppsett (ekstern lenkje)


Jenter 14
Måndag 19:00 – 20:45 (Hjelmeland) og torsdag 18:30 -20:00 (Fister)

Lagleiar Jan Magne Hovda jamahovda@gmail.com 40853157
Trener Trond Sandvik trond.sandvik@marineharvest.com 93436493

Kampoppsett (ekstern lenkje)


Jenter 16
Måndag 19:00 – 20:45 og torsdag 20:00 – 21:30 

Lagleiar Frode Liland frode-l@online.no 41465337
Trener Magnar Viga magnar.viga@marineharvest.com 95038544

Kampoppsett (ekstern lenkje)


A-laget  – Menn senior
Treningstider: Tysdag 18:45 – 20:45, onsdag 19:00 -21:00 og torsdag 20:00 – 21:30

Hovedtrener og lagleiar Marcin Wodka marcin.wodka@gmail.com 46392083
Assistenttrener Kjell Magne Hjørungdal kmhvet@online.no 92056361

Kampoppsett (ekstern lenkje)